Dünyanın En Etkileyici 11 Çölü

İçinizi Isıtacak Rengarenk Sokaklar

Tayland’ın Mucizevi Adaları

Ankara’da Mutlaka Görmeniz Gereken 12 Müze

Kiminle interrail seyahati yapmalıyım;

Backpacking - Interrail 14 Aralık 2015
1.485 views

İnsanın hayallerini süsleyen bu uygulama, müthiş deneyimler yaşamanıza olanak tanıyabilir. Seyahat arkadaşı seçimi ise en az seyahat kadar önemli bir konudur. Nitekim, uzak rotalarda gerçekleştireceğiniz geziler yalnızca sıradan bir program değil aynı zaman da macera olarak yorumlanabilir. Ne tek başınıza, ne kalabalık bir grupla, gerçek anlamda iyi bir yol arkadaşı, hem tüm sorunlarınızı çözecek hem mükemmel olanakları size sağlayacaktır.

Tek Başına İnterrail – Grupla İnterrail

Grupların sunmuş olduğu bazı avantajlar vardır. Bunların başında canınız sıkılmaz ve fiyatlarda ciddi indirimler sağlanabilir. Bunun için doğru kişi yada kişileri bulmak son derece önemli olacaktır. Ne çok kalabalık, ne çok az kişi ile interrail yapmanızı tavsiye ederiz. İnterrailde grup halinde olmak, tek kişi olmaktan daha avantajlıdır. Aynı zaman da güvenli.

Solo olarak yapılan seyahat, ruhani olarak büyük bir deneyim yaşamanıza sebep olabilir ama iki kişiyle yapılan gezi ise ortak kararlar almanıza, mükemmel deneyimler yaşamanıza imkan tanıyabilir. Tüm bunları gerçekleştirebilmek için elbette ki tercihi sizin yapmanız gerekiyor. Tavsiyemiz kafa denli bir arkadaşınız var ise 2 kişi seyahate çıkmanız olacaktır.

Sevgiliyle İnterrail

Tercih edilen bir yöntemdir. Sevgili veya eş ile yapılan seyahatler, hem arada ki bağları güçlendirecek hem romantik bir tatil anlamına gelecektir. Vereceğiniz tüm kararların ortak olması mükemmel bir deneyim yaşatabilir. Eğer ailenize düşkün biriyseniz bu tatili tercih edebilirsiniz. Kaçamak yapmayı istiyorsanız bu tercih sizin için uygun olmayacaktır.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Bunlar da var!
Couchsurfıng nedir?

Couchsurfıng nedir?

12 Aralık 2015
815 views
Mahidevran Bodrum Resort İncelemesi

Mahidevran Bodrum Resort İncelemesi

17 Nisan 2017
365 views
Asya’nın Las Vegas’ı

Asya’nın Las Vegas’ı

20 Aralık 2015
913 views
ABD vizesi nasıl alınır

ABD vizesi nasıl alınır

11 Aralık 2015
590 views