Gizlilik Sozlesmesi

8 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

Merhaba;

Seyahatrehberi.net adresine hoş geldiniz. Bu beyan içerisinde internet sitemizin gizlilik bilgileri yer almaktadır. Seyahatrehberi.net adresini ziyaret ederek aşağıda ki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz; Bu bölümde politikamız, yasal bildirimler ve gizlilik politikası hakkında detaylar bulacaksınız;

Politikamız

Seyahatrehberi.net yayınlamış olduğu makalelerde ve yayınlamayı sürdürdüğü makalelerde tarafsız bir şekilde kullanıcılarına hizmet sunmayı gaye edinmiştir. Tarafsız ve sadece tavsiye anlamında yer alan bu yazılarda bazı hususlar şöyle sıralanmıştır;

Sitede yayınlanmış olan ve yayınlamaya devam eden tavsiyelerde tarafsızlık ön planda tutulmuştur. Gözardı etmeden her türlü tavsiyeyi okuyuculara sunar. Bu sebeple Seyahatrehberi.net adresinde ki tüm içerikler yüzde yüz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak yayınlanmakta, her türlü bilgiler ise buna uygun düzenlenmektedir.

Yasal Bildirimler İçin

Seyahatrehberi.net adlı internet sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendine şiar edinmiştir.Sitemiz de uyar ve kaldır prensibi yer almaktadır. Herhangi bir sebepten ötürü, telif hakkı iddialarında bulunduğunuz veya bu konunun çiğnendiğini düşündüğünüz anda bizimle iletişime geçerek kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. İhlal söz konusu olduğu iddia edilen içerikler yeniden incelenecek, görsel gibi telif içeren metaryaller sitemizden kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Makale, resim, fotoğraf, grafik gibi her türlü içerik, aksi iddia edilmediği sürece seyehatrehberi.net adresine aittir. Harici linkler ayrı bir sayfada açıldığı gibi yayınlanan yazılardan yazarlar, yorumlardan ise kullanıcı direkt olarak kendisi sorumludur. Seyahatrehberi.net herhangi bir bildirim yapmadan değişikliğe gitme hakkına sahiptir.

Seyahatrehberi.net sitesinde ki oturumunuzun güvenliğini sağlamak için cookieler kullanıyoruz. Bununla beraber piksellere cookieler ekliyoruz, bunlar bize sitemizi kaç kişinin ziyaret ettiğini göstermekte yardımcı oluyor. Bunlar, ziyaretçilerimizin web sitemizi dolaşırken hangi yolları kullandıkları verilerini toplamaktadır. Biz, bu bilgiyi sitenin içeriği, yönlendirmesi ve oluşumu ve de sayfa yanıt oranlarını değerlendirmek için kullanırız

Bu bilgiler anonimdir ve isminizi, adresinizi, telefon numaranızı veya elektronik posta adres gibi bilgilerinizi içermez.

Kendimiz haricinde bir şirkete ve/veya herhangi yetkili acenteye veya bilgi ihtiyacınızı sunmak için görevlendirilmiş yardımcı bir satıcı ve başka bir üçüncü kuruma bilgilerinizi aktarmayacağız. Sizin açık izniniz olmadan pazarlama amaçlı, kişisel bilgileriniz üçüncü kurumlara (yukarıdaki durumlar dışında) satılmayacak, kiralanmayacak veya dağıtılmayacaktır. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan kişisel bilgileriniz, Seyahatrehberi.net sitesinin kendi merkezinin bulunduğu Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak özel biçimde işlem görür. Devlet kurumunun kanunlarının gerektirdiği durumlar dışında herhangi bir veri açıklamayacağız. Bu Gizlilik Politikası üçüncü kurum web siteleri hariç olmak üzere Seyahatrehberi.net web sitesi için geçerlidir. Ziyaretçilerimizin ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz diğer web sitelerine bağlantı sağlayabiliriz. Bu tür web sitelerin en yüksek standartta olması amaçlarımızdandır. Ancak Dünya Genelindeki Web’in doğası gereği, bu web sitesi dışındaki bağlantı sağladığımız her web sitesinin gizlilik standartlarını garanti edemeyiz veya içeriklerinden sorumlu olamayız.