Manisa’da Doğayla Buluşma Noktası: Kız Köprüsü

Bir Çığ Gibi Büyüyen Hayran Kitlesine Sahip Game Of Thrones Dizi Mekanları

Bulgaristan’da Yapılacak Şeyler

Kültürlerin Geçiş Noktası: Bulgaristan

Yaz Tatilinize Renk Katacak Birbirinden Güzel 7 Öneri

Seyahat Tavsiyeleri 2 Mayıs 2017
199 views

Bazı insanlar vardır ki yaz tatilleri her zaman aynıdır. Aynı zamanda aynı yere giderek her yıl aynı günleri tekrar tekrar yaşarlar. Peki bu yaz, tatilinize biraz renk katmaya ne dersiniz?

Yaz tatili planlarınıza dahil edeceğiniz ufak eklentiler sayesinde tatilinizi çok daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirmeniz mümkün. Sizler için bazı tavsiyeler hazırladık. Dilerseniz birlikte bu tavsiyelere göz atalım.

Tatilinize Renk Katacak 7 Öneri

1.Fotoğraf çekin

Fotoğraf çekin

Yaz tatilinde gidip gördüğünüz yerleri fotoğraflamak hem anılarınızın taze kalmasını sağlayacak hem de size çok büyük mutluluk verecek. Güzel kareler yakaladıkça fotoğraf çekme isteğinizin arttığını ve bu işten çok daha fazla zevk aldığınızı göreceksiniz. Kim bilir belki gelecekte çok ünlü bir fotoğrafçı olursunuz.

2.Sanat kurslarına katılın

Sanat kurslarına katılın

Yaz mevsiminde yapılabilecek en renkli şeylerden biri de yaz mevsiminde açılan sanat kurslarına katılmak olacaktır. Resim, müzik, tiyatro ve daha birçok sanat dalından ilgi duyduğunuz birini tercih ederek hem yeteneklerinizin ortaya çıkmasını sağlayabilir hem de sizinle aynı ilgi alanına sahip insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

3.Turlara dahil olun

Tura katılın

Tek başına tatile çıkmak kimi zaman çekilmez ve sıkıcı olabiliyor. Bunun önüne geçmek için düzenlenen tatil turlarına adınızı yazdırarak bir otobüs dolusu tatilciyle eğlenceli bir tatile çıkabilirsiniz. Böylece yolculuğunuz esnasında turdan tanışacağınız insanlarla tatilinizi yalnız geçirmekten kurtulabilirsiniz.

4.Arabanıza atlayıp sürpriz rotalara yelken açın

Arabanıza atlayıp yola çıkın

Bazen insan umarsızca, hiç plan yapmadan yola çıkmalı. Aklına neresi eserse direksiyonu oraya doğru sürmeli. Siz de bu yaz arabanıza atlayın, arabanızın radyosuna en sevdiğiniz müzikleri takarak keyifli ve sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkın.

5.Su sporları yapın

Su sporları yapın

Yaz mevsiminin en güzel yönlerinden biri de kuşkusuz buz gibi suya girerek serinlemek. Peki bunu daha eğlenceli bir şekilde yaşamaya ne dersiniz? Bu yaz yelken, sörf gibi su sporlarıyla suyun içinde geçirdiğiniz zamanı çok daha eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

6.Dağda kamp yapın

Kamp yapın

Bütün kış şehrin kalabalığında, kirinde ve trafiğinde çok yoruldunuz ve tatilde sağlam bir kafa dinlemek istiyorsunuz. O halde alın çadırınızı çıkın dağlara. Yeşillikler içinde kimsenin uğramadığı bakir coğrafyalarda yılın bütün yorgunluğunu atın.

7.Evde kafanızı dinleyin

Televizyon karşısında uyuyakalın

“Öylece durup hiçbir şey yapmayasım var” diyenlerdenseniz size tavsiyemiz evde boş boş durmak olacaktır 🙂 Öğlene kadar uyuyup ardından balkonunuzda leziz bir kahvaltı yapabilirsiniz. Ardından klimanın karşısına geçip televizyonu açabilir ve televizyon izlerken uyuyabilirsiniz. Televizyonun karşısında uyuyakalmak kadar keyifli bir şey olabilir mi… Uyandıktan sonra güzel bir duş alıp kendinize gelebilir ardından da güzel bir dizinin 3-4 bölümünü izleyebilirsiniz. Emin olun böyle bir tatil birçok kişinin bütün yorgunluğunu atmaya yarıyor.

Şimdiden keyifli bir yaz tatili geçirmenizi dileriz 🙂

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ayvalık Mutfağı

Ayvalık Mutfağı

1 Haziran 2017
182 views
Yaz Denince Akla İlk Gelenler

Yaz Denince Akla İlk Gelenler

3 Mayıs 2017
909 views
Royal Sunshine Hotel İncelemesi

Royal Sunshine Hotel İncelemesi

8 Nisan 2017
1.477 views
Yerebatan Sarnıcı, İstanbul

Yerebatan Sarnıcı, İstanbul

23 Haziran 2017
155 views